Archives

2004/5ЗадачіУчасникиРезультатиДодатки

Командна першість

Диплом І ступеня

Команда “Чатлани” радіофізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Анін Дмитро Валерійович – IV курс
Денега Сергій Зіновійович – IV курс
Курочка Максим Іванович – IV курс
Мельник Борис Ігорович – II курс
Тицький Віталій Вікторович – IV курс
Чухаленко Дмитро Вікторович – IV курс

Дипломи ІІ ступеня

Команда “ІВТ” фізико-технічного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна
Голубов Олексій Андрійович – ІІІ курс
Грицький Дмитро Володимирович – І курс
Громенко Олександр Володимирович – ІІІ курс
Івашин Сергій Анатолійович – IV курс
Івашкевич Гліб Ігорович – ІІІ курс
Сліпушенко Сергій Васильович – IV курс

Команда “Модель” фізичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка: Григорчак Орест Іванович – ІІІ курс
Гудзінський Дмитро Васильович – IV курс
Пальчиков Василь Володимирович – IV курс
Пелехович Андрій Іванович – IV курс
Притула Роман Олександрович – V курс
Саламаха Леонід Петрович – ІІІ курс
Науковий керівник – Фітьо Тарас Володимирович (асистент кафедри теоретичної фізики Львівського національного університету імені Івана Франка)

Дипломи ІIІ ступеня

Команда “КОЛ” фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка:
Вовкогон Тетяна Сергіївна – ІІІ курс
Данилюк Михайло Володимирович – ІІ курс
Кутній Сергій Володимирович – ІІІ курс
Левківський Іван Петрович – ІІІ курс
Пісковець Артем Олександрович – ІІІ курс
Яковенко Андрій Юрійович – ІІІ курс

Команда “Ім. І з’їзду ВЛПСМ” радіофізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка:
Висоцький Михайло Володимирович – IV курс
Лазарєв Андрій Сергійович – IV курс
Молочко Павло Вікторович – IV курс
Пархоменко Дмитро Анатолійович – IV курс
Січинський Сергій Юрійович – IV курс

Команда “ХФТФ 12” фізико-технічного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна:
Мисюра Ілля Миколайович – I курс
Грінченко Володимир Сергійович – ІI курс
Мещеряков Дмитро Валерійович – ІI курс
Дальченко Михайло Петрович – I курс
Ковтун Антон Павлович – I курс
Торговкін Андрій Олександрович – ІI курс

2004-05-final
Фінал. Біля дошки Борис Мельник (Київ), Леонід Саламаха (Львів) та Олексій Голубов (Харків)

Особиста першість

Диплом І ступеня

Мельник Борис Ігорович – студент II курсу радіофізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Дипломи ІІ ступеня

Голубов Олексій Андрійович – студент ІІІ курсу фізико-технічного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна2004-05-dyplom-golubov

Кулагін Дмитро В’ячеславович – студент ІV курсу інституту економіки та бізнесу Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка

Січинський Сергій Юрійович – студент ІV курсу радіофізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Дипломи ІІІ ступеня

Козак Андрій Володимирович – студент ІV курсу фізико-технічного інституту Національного технічного університету України “КПІ”

Кутній Сергій Володимирович – студент ІІІ курсу фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Пелехович Андрій Іванович – студент ІV курсу фізичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка

Спеціальний диплом “За найкращу доповідь”

Кутній Сергій Володимирович – студент ІІІ курсу фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Левківський Іван Петрович – студент ІІІ курсу фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Спеціальний диплом “За найкраще опонування”

Козак Андрій Володимирович – студент ІV курсу фізико-технічного інституту Національного технічного університету України “КПІ”

Спеціальний диплом “За найкращу рецензію”

Григорчак Орест Іванович – студент ІІІ курсу фізичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка