Archives

2012/13ЗадачіУчасникиРезультатиДодатки
2012-13-results
Фотографія дошки з результатами фіналу
2012-13-results
Кращі команди за результатами відбіркових боїв

Командна першість

І місце

«Оператор Ы», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, радіофізичний факультет
Демкович Ігор (капітан)
Бондаренко Артем
Махновець Катерина
Борейко Максим
Даник Антон
Третьяков Даніїл
Науковий керівник – Кельник Олександр Ігоревич

«Фізтех-original», Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, фізико-технічний факультет
Бойченко Неллі (капітан)
Гаєва Анастасія
Пожидаєв Ілля
Прокаєва Анастасія
Козіонов Сергій
Лісовський Віталій
Науковий керівник – Гах Андрій Генадійович

ІІ місце

«КТ Шредингера», Донецький національний університет
Болясова Ольга
Чумак Олександр
Мезенцев Микита
Берестов
Марк
Єрмаков Олександр
Гусєва Юлія
Науковий керівник – Пойманов Владислав Дмитрович

«Спалах», Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника, м. Івано-Франківськ
Регуш Лілія
Мохнацький Марко
Яворський Ростислав
Зінюк Роман
Качмар Андрій
Гасюк Михайло
Науковий керівник – Дзумедзей Роман Олексійович

ІІІ місце

«Свідки бозону Хіггса», Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут»
Булакаев Артур (капітан)
Трінчук Данило
Голуб Павло
Лазоренко Олена
Білан Владислав
Пчелінцев Тимофій
Науковий керівник – Наказной Павло Олександрович

«Северное сияние», Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, фізичний факультет
Божко Андрій
Бессонова Ганна
Со Джін Тек
Давидова Маргарита
Майстренко Олексій
Сальник Вадим
Науковий керівник – Майзеліс Захар Сергійович

Найкращі результати в особистому заліку

Трінчук Данило – студент Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут»

Мохнацький МаркоПрикарпатського національного університету імені В. Стефаника (м. Івано-Франківськ)

Кричун Іван – студент Одеського національного університету імені І.І. Мечникова

Спеціальні відзнаки журі

Найкраща доповідь

Трінчук Данило (Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут»)

Найкраще опонування

Гаєва Анастасія («Фізтех-original», Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, фізико-технічний факультет)

Найкраща рецензія

Булакаев Артур («Свідки бозону Хіггса», Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут»)