Учасники Всеукраїнського студентського турніру фізиків 2021-2022 навчального року

2021/22ЗадачіУчасникиРезультатиДодатки

«Синтез при Свічках»

Київ, КНУ Шевченка, ФРЕКС

  1. Штанько Олег Вікторович – 5-й курс, капітан команди;
  2. Михайленко Богдан Романович– 5-й курс;
  3. Шитіков Андрій Андрійович – 3-й курс;
  4. Сачок Ігор Дмитрович – 2-й курс;
  5. Сич Дарина Василівна – 1-й курс;
  6. Покотило Назарій Любомирович – 5-й курс (Київський Академічний Університет).

Керівник команди: Висоцький Михайло Володимирович

«ФФФТ»

Харків, ХНУ ім. Каразіна, фізичний та фізико-технічний факультети

Овчаренко Григорій Вадимович, фізичний факультет, 3 курс, капітан
Хорошко Ілля Олександрович, фізичний факультет, 1 курс
Кононенко Семен Євгенович, фізичний факультет, 3 курс
Кіценко Олександр Юрійович, фізико-технічний факультет, 2 курс
Повітчан Олександр Володимирович, фізико-технічний факультет, 2 курс
Даценко Михайло Сергійович, фізико-технічний факультет, 2 курс

Керівник команди: Майзеліс Захар Олександрович

This image has an empty alt attribute; its file name is 2021-22-hnu-logo-1024x1024.jpg

«Плоскоземельщики»

Харків, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, ННІ «Фізико-технічний факультет»

(Всі учасники є першокурсниками)
Літвінова Станіслава Сергіївна – капітан
Бордунова Анна Олексіївна
Капран Ірина Євгенівна
Береснєва Анастасія Тимофіївна
Якубович Руслан Андрійович
Батянова Вероніка Вячеславівна

Керівник: Голубов Олексій Андрійович

«КЯФ»

Київ, КНУ ім. Тараса Шевченка, фізичний факультет

Орлов Владислав Сергійович – 5 курс, капітан
Семків Назар Васильвич – 5 курс
Сахацька Анастасія Олексіївна – 6 курс
Бучинська Марія Євгенівна – 4 курс
Паднюк Євгеній Сергійович – 4 курс
Свінтозельський Володимир Ярославович – 4 курс

Керівник команди – Безшийко Олег Анатолійович

«Без фізики»

Київ, КПІ ім. І. Сікорського, ФТІ+ХТФ

  1. Костюк Мирослава Ігорівна (2 курс, ФТІ) – капітан
  2. Лугінін Богдан Андрійович (2 курс, ФТІ)
  3. Данькова Єлізавета Павлівна (1 курс, ФТІ)
  4. Калісецька Яна Олександрівна (1 курс, ФТІ)
  5. Лаун Вікторія Олександрівана (1 курс, ФТІ)
  6. Смолянець Руслан Костянтинович (2 курс, ХТФ)

Керівник команди – Мирошникова Ірина Юріївна, ст. викладач кафедри ІБ ФТІ

<Bro|Kets>

Київ, КНУ ім. Шевченка, фізичний факультет

1.Волошин Петро Зеновійович — 3-й курс, капітан
2.Хомишин Олександра Андріївна — 3-й курс
3.Охріменко Григорій Максимович — 3-й курс
4.Лінчаковський Станіслав Миколайович — 3-й курс
5.Ракома Олексій Дмитрович — 3-й курс
6.Белицький Дмитро Олександрович — 3-й курс